Spor
Giriş Tarihi : 08-07-2021 14:20   Güncelleme : 08-07-2021 14:20

ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ TAMAMLANDI.

Türk Atletizminin tabana yayılması amacıyla Iğdır  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Atletizm Geliştirme Projesi yarışmaları Aralık Karakoyunlu ve Tuzluca  ilçelerinde yapıldı

ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ TAMAMLANDI.

Türk Atletizminin tabana yayılması amacıyla Iğdır  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Atletizm Geliştirme Projesi yarışmaları Aralık Karakoyunlu ve Tuzluca  ilçelerinde yapıldı.  Genç sporcular    birinci olabilmek için birbirleri ile kıyasıya mücadeleye girerken  sporculara en büyük destek ailelerinden geldi.
 Iğdır  Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan YAVAŞER  ilçe seçmelerine katılan ve dereceye giren sporcuları tebrik ederek, “Sporun tabana yayılması amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığımız her daim çalışıyor. Ve bizde buna vesile olmaktan mutluluk, gurur duyuyoruz. Atletizm Geliştirme Projesi kapsamında ilçe seçmelerimizi tamamlandık.  . İnşallah  Bölgede  ilimizi en iyi şekilde temsil edecekler. Sporcularımızın alacağı başarı bizler için çok önemli. İlerde milli sporcu yetişebilmesi için bu tür organizasyonların artması için çalışmalara devam edeceğiz. Sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.