Eğitim
Giriş Tarihi : 25-12-2021 04:52   Güncelleme : 25-12-2021 04:52

Başkan Serdar Ünsal’dan Rektör Alma’ya Ziyaret

Başkan Serdar Ünsal’dan Rektör Alma’ya Ziyaret

Başkan Serdar Ünsal’dan Rektör Alma’ya Ziyaret

Iğdır Azerbaycan Evi Derneği Başkanı Serdar Ünsal ile Öğrenci Dekanı Ögr. Gör. Hakan Güngör ve Iğdır ilinde bulunan Azerbaycanlı öğrenciler Rektör Alma’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Ünsal yaptıkları çalışmaları, derneğin faaliyetleri gibi konularda Rektör Alma’ya bilgi paylaşımı yaptı. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede konuşan Başkan Ünsal, öğrencilerin yükseköğrenim eğitimleri aşamasında ve pandemi sürecinde Öğrenci Dekanlığının desteklerini yakından takip ettiklerini belirtirken desteklerinden ötürü Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve Öğrenci Dekanı Öğr. Gör. Hakan Güngör’e teşekkürlerini iletti. Rektör Alma ise “Öğrencilerin ihtiyaçları her zaman bizim için önemlidir. Onlar için daha uygun şartlar ve yeni imkânlar oluşturmaya çalışıyoruz. ” dedi.

Görüşme sonunda Iğdır Azerbaycan Evi Derneği Başkan Serdar Ünsal, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma‘ya kitap hediye ederken Öğrenci Dekanı Ögr. Gör. Hakan Güngör’e plaket takdim etti. Program karşılıklı iyi niyet dileklerini iletilmesinin ardından sona erdi.