Ekonomi
Giriş Tarihi : 25-08-2021 14:20   Güncelleme : 25-08-2021 14:20

ÇİFTÇİLERİMİZ DESTEKLEMELER SAYESİNDE BÜYÜYOR VE GELİŞİYOR

​           İlimizde geçen yıllarda Bakanlığımızın verdiği gerek Genç Çiftçi desteklemelerinden ve gerekse Kırsal Kalkınma Yatırımları desteklemelerinden faydalandırdığımız çiftçilerimiz İl Müdürümüz teknik personellerimizce ziyaret edildi

ÇİFTÇİLERİMİZ DESTEKLEMELER SAYESİNDE BÜYÜYOR VE GELİŞİYOR

          İlimizde geçen yıllarda Bakanlığımızın verdiği gerek Genç Çiftçi desteklemelerinden ve gerekse Kırsal Kalkınma Yatırımları desteklemelerinden faydalandırdığımız çiftçilerimiz İl Müdürümüz teknik personellerimizce ziyaret edildi.

          Çiftçilerimizle sohbet eden İl Müdürümüz Özkan YOLCU; “Aldıkları destekler sayesinde işletmelerini büyüten ve para kazanan çiftçilerimizin memnuniyetlerini dile getirmeleri, verilen destek ve hibeler sayesinde köylerini terk etmedikleri, aldıkları desteği katlayarak çoğalttıklarını dile getirmeleri İlimiz tarım ve hayvancılığı adına, destekler verilirken doğru kimselerin seçilmiş olması sevindirici olmuştur. Yine aynı şekilde yürürlükte olan her türlü destekten çiftçilerimizin faydalanabilmesi için yoğun çalışmalarımız olmaktadır. Yaptığımız her çalışma Ülkemizin, İlimizin ve çiftçimizin kalkınması içindir” dedi.