Ekonomi
Giriş Tarihi : 02-09-2021 07:15   Güncelleme : 02-09-2021 07:15

İL MÜDÜRÜMÜZ ÖZKAN YOLCU ELMAGÖL KÖYÜ MERALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

​             Geçimini hayvancılıkla sağlayan ve hayvancılığın yoğun bir şekilde yapıldığı İlimiz Merkeze bağlı Elmagöl Köyü ve Meraları İl Müdürümüz Özkan YOLCU, Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Mahmut TURAN tarafından ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu

İL MÜDÜRÜMÜZ ÖZKAN YOLCU ELMAGÖL KÖYÜ MERALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

            Geçimini hayvancılıkla sağlayan ve hayvancılığın yoğun bir şekilde yapıldığı İlimiz Merkeze bağlı Elmagöl Köyü ve Meraları İl Müdürümüz Özkan YOLCU, Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürü Mahmut TURAN tarafından ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu.

             Elmagöl Köyü Muhtarı Mirze YETER ile birlikte Elmagöl köyü meraları gezilerek, meralardaki sorunlar yerinde incelendi. İl Müdürümüz Özkan YOLCU; “İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak meralarımızın daha verimli olması için sürekli sahada teknik ekiplerimiz çalışmalar yapıyor. Yapılabilecek ıslah çalışmaları Bakanlığımıza iletilerek takipçisi oluyoruz. Bizlere verilen yetkiler dahilinde köylerimizi ve çiftçilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için çaba harcıyoruz. Köy Muhtarımızı da meralarımızın kullanımında gösterdiği titizlikten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.