Ekonomi
Giriş Tarihi : 10-06-2021 15:35   Güncelleme : 10-06-2021 15:35

İL MÜDÜRÜMÜZ SOĞUK HAVA DEPOSUNDA VE PLASTİK KASA İMALATHANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

​          İlimiz Melekli Beldesi’nde Kurulu bulunan İşletmeci Vedat BAĞRI’ya ait soğuk hava deposu ve plastik kasa imalathanesi İl Müdürümüz Özkan YOLCU tarafından ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu

İL MÜDÜRÜMÜZ SOĞUK HAVA DEPOSUNDA VE PLASTİK KASA İMALATHANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

         İlimiz Melekli Beldesi’nde Kurulu bulunan İşletmeci Vedat BAĞRI’ya ait soğuk hava deposu ve plastik kasa imalathanesi İl Müdürümüz Özkan YOLCU tarafından ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu.

        Ziyarette işletme sahibi ile sohbet edilerek istişarelerde bulunuldu. İşletmede incelemelerde bulunan İl Müdürümüz Özkan YOLCU; “İlimiz Meyve ve sebze yetiştiriciliğinde bölgemizin en büyük potansiyeline sahiptir. İlimizin ihtiyaçlarından olan soğuk hava deposu ve aynı zamanda bütün yetiştiricilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu plastik kasayı üretmek için fabrika kurup imal ederek İlimiz çiftçilerinin hizmetine sunmuş olan işletmecimiz Vedat BAĞRI’yı yaptığı başarılı çalışmalardan ötürü tebrik ediyorum. 2021 yılının ilk kayısı hasadının da soğuk hava deposunda yerini almasını görmekte bizleri ayrıca memnun etmiştir. Bu depolar sayesinde çiftçilerimizin ürünü değerini kaybetmeden, bozulmadan uzun süre dayanabilecek ve pazar ömrü daha çok olacaktır. İşletmecimize başarılı çalışmalar ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

        Daha sonra yöremize has olan şalak kayısısı bahçeleri gezilerek incelemelerde bulunuldu.