Eğitim
Giriş Tarihi : 12-06-2021 16:58   Güncelleme : 12-06-2021 16:58

Kars (Toç Bir-Sen) ve Veteriner Hekimleri Odası’ndan Rektör Alma’ya Ziyaret

Kars Tarım- Orman Çalışanları Birliği Sendikası ve Veteriner Hekimleri Odası yetkilileri, Üniversitemiz Rektörü Prof

Kars (Toç Bir-Sen) ve Veteriner Hekimleri Odası’ndan Rektör Alma’ya Ziyaret

Kars Tarım- Orman Çalışanları Birliği Sendikası ve Veteriner Hekimleri Odası yetkilileri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hakkı Alma’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İkinci kez Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor. Bu kapsamda; Kars Tarım- Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) Kars Şube Başkanı Dr. Adem Arancı, Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül ve Iğdır Temsilcisi Serdar Akuş ile Kars Tarım İl Müdürlüğü Personeli Kurban Kırtay, Rektör Alma’ya tebrik dileklerini iletmek üzere nezaket ziyaretinde bulundu. Söz konusu ziyaret esnasında Iğdır Üniversitesi Veteriner Hekimi Dr. Öğr. Üyesi Şemistan Kızıltepe’de yer aldı.

Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Alma, Iğdır’daki tarım ve hayvancılığın kalkınması ve gelişimi için her türlü iş birliğine hazır olunduğunun mesajını verdi. Birim yetkilileri ise, misafirperverlikten dolayı Rektör Alma’ya teşekkür etti.

Ziyaret, hediye takdim edilmesinin ardından sona erdi.