Eğitim
Giriş Tarihi : 08-06-2021 15:44   Güncelleme : 08-06-2021 15:44

Kültür Müsteşarı Mahmut Sıtkızade Üniversitemizi Ziyaret Etti

İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Mahmut Sıtkızade, Üniversitemize bir ziyaret gerçekleştirdi

Kültür Müsteşarı Mahmut Sıtkızade Üniversitemizi Ziyaret Etti

İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Mahmut Sıtkızade, Üniversitemize bir ziyaret gerçekleştirdi.

Söz konusu Kültür Müsteşarı Mahmut Sıtkızade’nin Üniversitemizi ziyareti esnasında Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın il dışında bulunmasından dolayı, İkinci kez Rektörlük görevine atanan Rektör Alma’ya gıyabında tebrik dileklerini Caferilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (CAMER) Müdürü Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ ve Müdür Yardımcısı Arş. Gör. İlyas Altuner’e iletti. CAMER yetkilileri ise, Müsteşar Sıtkızade’nin plaket takdimini Rektör Alma’ya sundu.

İran İslam Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Sıtkızade, Iğdır Üniversitesi ziyareti esnasında, CAMER’in faaliyetlerini daha yakından tanımak için ilgili birim yetkilileri ile görüştü. Görüşme esnasında Sıtkızade’ye CAMER Müdür ve Müdür yardımcıları eşlik etti. Kültür Müsteşarı Mahmut Sıtkızade, ziyaret esnasında Rektör Vekili Prof. Dr. Selahattin Çelebi ile de bir araya geldi. Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vekil Çelebi, işbirliği mesajı verdi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.