Eğitim
Giriş Tarihi : 17-07-2021 14:03   Güncelleme : 17-07-2021 14:03

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Heyeti, Üniversitemizi Ziyaret Etti

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Rektörü Prof

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Heyeti, Üniversitemizi Ziyaret Etti

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Elbrus İsayev ve beraberindeki heyet Üniversitemizi ziyaret etti. Nahçıvan Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Elbrus İsayev’e Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve Rektör Yardımız Prof. Dr. İbrahim Demirtaş eşlik etti.

Ziyarette Nahçıvan Devlet Üniversitesi Eğitim Daire Başkanı Şahin Aliyev, Bilim ve İnovasyon Daire Başkanı Rza Mammadov, Bilgi ve İletişim Teknolojileri ve E-Eğitim Daire Başkanı Hüseyn Asgarli ve Universite TV Müdürü Agşin Muharremov de hazır bulundu.

Ziyaret Heyeti Üniversitemizi Yakından Tanıma Fırsatı Yakaladı

Ziyaret kapsamında Rektör Alma eşliğinde Üniversitemizi yakından tanıma fırsatı yakalayan Nahçivan Devlet Üniversitesi Heyeti; Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ALUM), Medikososyal Binası, Atölyeler, Hayvan Hastanesi, Seyir Tepesi, Karaağaç Kampüsü, Sağlık Meslek Yüksekokulunda bulunan Simülasyon Odası, Uygulama Oteli, Kültürel Mirası Koruma Uygulama ve Araştırma Müzesi (KÜMER) ve son olarak Tuzluca’daki Tuzluca Mağaralarını ziyaret etti.

Türkiye’de ve Iğdır’da bulunmaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Nahçivan Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Elbrus İsayev ve beraberindeki heyet, konukseverliklerinden dolayı Rektör Alma nezdinde Iğdır Üniversitesi ailesine teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı.