Eğitim
Giriş Tarihi : 25-11-2021 17:07   Güncelleme : 25-11-2021 17:07

Öğrencimiz ve Milli Sporcumuz Merve Erden’den Rektör Alma’ya Ziyaret

Öğrencimiz ve Milli Sporcumuz Merve Erden’den Rektör Alma’ya Ziyaret

Öğrencimiz ve Milli Sporcumuz Merve Erden’den Rektör Alma’ya Ziyaret

Iğdır Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencisi Profesyonel Milli Dart Oyuncusu Merve Erden, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’yı makamında ziyaret etti.

Türkiye birinciliği, Akdeniz Kupası Ferdi Kadınlar birinciliği ve Grup üçüncülüğü, WDF Dünya Kupası üçüncülüğü gibi önemli dereceleri bulunan öğrencimiz Merve Erden’e Öğrenci Dekanı Öğr. Gör. Hakan Güngör eşlik etti.

Elde ettiği başarılardan dolayı Merve Erdem’i tebrik eden Rektör Alma, Üniversitemizdeki spor branşlarının hepsine önem verdiklerini ve desteklemeye devam edeceklerini kaydetti. Ayrıca Üniversitemizde eğitim alan milli sporcu sayısında yaşanan artıştan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Rektör Alma, Merve Erden’e gelecek müsabakalarında ise başarılar diledi.

Milli Sporcu Merve Erden ise yaptığı konuşmada “Rektörümüzün bizlere bu derece sahip çıkması ve motive edici yaklaşımı son derece memnuniyet verici. Bundan sonraki süreçte Iğdır Üniversitesi adına yarışacağım ve başarılarımı devam ettirerek Türkiye’yi ve Üniversitemi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum” dedi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.