Eğitim
Giriş Tarihi : 10-07-2021 14:36   Güncelleme : 10-07-2021 14:36

TTF Başkanı Durmuş ve Beraberindeki Heyet Rektör Alma’yı Ziyaret Etti

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer ve Türkiye Tenis Federasyonu Spor Malzemeleri Müdürü Hakan Turnaoğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof

TTF Başkanı Durmuş ve Beraberindeki Heyet Rektör Alma’yı Ziyaret Etti

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer ve Türkiye Tenis Federasyonu Spor Malzemeleri Müdürü Hakan Turnaoğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hakkı Alma’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İkinci kez Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, kamu ve özel kuruluşlardan ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda; TTF Başkanı Cengiz Durmuş, Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer ve TTF Spor Malzemeleri Müdürü Hakan Turnaoğlu, Rektör Alma’ya tebrik dileklerini iletmek üzere nezaket ziyaretinde bulundu. Söz konusu kendisine yapılan nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Alma, Iğdır Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerin spora teşvik edilmesine adına her türlü iş birliğine hazır olduklarının mesajını verdi. TTF Başkanı Durmuş ve beraberindeki heyet ise, misafirperverlikten dolayı Rektör Prof. Dr. Hakkı Alma’ya teşekkür etti.

Ziyaret, TTF Başkanı Durmuş’un Rektör Alma’ya tenis raketi hediye etmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.