Eğitim
Giriş Tarihi : 23-08-2021 14:56   Güncelleme : 23-08-2021 14:56

Üniversitemiz BESYO Özel Yetenek Sınavları Başladı

2021-2022 Akademik Yılı kapsamında Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından düzenlenen özel yetenek sınavları başladı

Üniversitemiz BESYO Özel Yetenek Sınavları Başladı

2021-2022 Akademik Yılı kapsamında Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından düzenlenen özel yetenek sınavları başladı. 

Iğdır Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun (BESYO) tarafından her yıl düzenlenen özel yetenek sınavı başladı. Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü atletizm sahasında gerçekleşen özel yetenek sınavı kapsamında adaylar Covid-19 önlemleri kapsamında sınava alındı. İki gün sürecek olan sınavın ilk gününde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma da aday öğrenciler ve görevli personelleri ziyaret ederek başarılar diledi. Aday öğrencilerin parkurda kıyasıya mücadele ettiği özel yetenek sınavı kapsamında sınavın şeffaf bir ortamda ve sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak gerçekleştirildiğinin altını çizen Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Alper Cenk Gürkan da özel yetenek sınavlarına giren tüm öğrencilere başarılar diledi.