Eğitim
Giriş Tarihi : 15-07-2021 08:55   Güncelleme : 15-07-2021 08:55

Üniversitemizin İki Projesi Daha Destek Gördü

Iğdır Üniversitesi tarafından sunulan “Online Nicel ve Nitel Araştırma Yöntemleri Eğitimi” ile “Iğdır Üniversitesinde ISO9001 Eğitimi İle Kalite Yükseltiyoruz” isimli projeler destek almaya hak kazandı

Üniversitemizin İki Projesi Daha Destek Gördü

Iğdır Üniversitesi tarafından sunulan “Online Nicel ve Nitel Araştırma Yöntemleri Eğitimi” ile “Iğdır Üniversitesinde ISO9001 Eğitimi İle Kalite Yükseltiyoruz” isimli projeler destek almaya hak kazandı.

Üniversitemiz tarafından Serhat Kalkınma Ajansı’na (SERKA) sunulan “Online Nicel ve Nitel Araştırma Yöntemleri Eğitimi” ile “Iğdır Üniversitesinde ISO9001 Eğitimi İle Kalite Yükseltiyoruz” adlı projeler destek gören çalışmalar arasında yer aldı.

SERKA’nın 2021 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında hayata geçirdiği projelere bir yenisi daha eklendi. Iğdır Üniversitesi Genel Sekreteri Ahmet Kızılkurt ve Dr. Öğretim Üyesi Belkıs Muca Yiğit’in yürütücülüğünü yaptıkları, “Iğdır Üniversitesinde ISO9001 Eğitimi İle Kalite Yükseltiyoruz” isimli destek gören proje ile; Iğdır Üniversitesi yönetiminin daha kaliteli ve daha başarılı hale getirilmesi, ISO9001 eğitimi ile idari personelin yönetim becerilerinin geliştirilmesi ve ISO9001 belgesinin Üniversitemize kazandırılması hedeflenmekte. SERKA tarafından destek gören ve yürütücülüğünü Dr. Öğretim Üyesi Turhan Moç’un yaptığı “Online Nicel ve Nitel Araştırma Yöntemleri Eğitimi” projesi ise, online nitel ve nicel araştırma yöntemleri ve araştırma sürecinde kullanılan yazılımların interaktif olarak öğretilmesi amaçlanmakta. 

https://www.serka.gov.tr/destekler/teknik-destek-programlari/2021-yili-teknik-destek-programi-3-donem/2021-yili-teknik-destek-programi-iii-donem-tra2-21-td03-sonuc-ilani